شماره مطلب: 905

اهدای جایزه جشنواره جلوه‌های معلمی توسط خانم معلم فداکار به دانش‌آموزان بی‌بضاعت

ثریا مطهرنیا، معلم فداکار بیجاری در یک اقدام خیرخواهانه هدایای دریافتی دومین جشنواره جلوه‌های معلمی خود را به دانش‌آموزان خوابگاهی دبیرستان نمونه دولتی کوثر این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان به نقل از فارس  ثریا مطهرنیا معلم فداکار بیجاری در یک اقدام خیرخواهانه، هدایای دریافتی خود در دومین جشنواره جلوه‌های معلمی شامل دو قطعه سکه تمام بهار آزادی را با حضور مدیر آموزش و پرورش بیجار، پرسنل و اعضای انجمن اولیا و مربیان، جهت انجام امورات دانش‌آموزان خوابگاهی دبیرستان نمونه دولتی کوثر تقدیم مدیر این دبیرستان کرد تا در راستای رفاه دانش‌آموزان بی‌بضاعت و خوابگاهی هزینه شود.

این معلم فداکار بیجاری به واسطه شناسایی و حمایت از 90 دانش‌آموز و تأمین هزینه درمان آنان، شناسایی 220 دانش‌آموز بی‌بضاعت و پرداخت 60 مورد کمک هزینه، پیگیری 42 مورد جراحی فوق تخصصی برای دانش‌آموزان تا انجام کامل درمان و تحت پوشش قرار دادن دانش‌آموزان نیازمند جراحی‌های ترمیمی استان در سال94 موفق به کسب عنوان برتر دومین جشنواره جلوه‌های معلمی شد.

ثریا مطهرنیا هنگام تقدیم هدیه خود، شِفای تمامی کودکان بیمار و نیازمند را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

وی یادآور شد: دیدن رنج و آلام دیگران خصوصاً کودکان نیازمند، قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و بنده فقط سعی کرده‌ام وظیفه انسانی و معلمی خود را به جا آورم.

ثریا مطهرنیا معلم دیار گروس 22 سال سابقه خدمت در مدارس روستایی بیجار را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.