شماره مطلب: 16389
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت 9 دی

سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت سالروز حماسه 9 دی بیانیه صادر می نماید
نسخه مناسب چاپ

 

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت حماسه 9دی

9 دی  88  تجلی دیانت حاکم بر دل های مردم بود.(مقام معظم رهبری)

با نگاهی به تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران ، مشاهده می کنیم ، همواره توطئه های کوچک و بزرگی در طول این 37 سال، توسط ایادی استکبار طرح ریزی و توسط عناصر خود فروخته و منافق صفت داخلی ،کشور عزیزمان را تهدید نموده است و آنچه که هر بار همچون سدّی آهنین و دژی مستحکم ، جلوی این توطئه ها را گرفته و اهداف شوم دشمنان نظام را نقش بر آب نموده است ،  رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و بعد از ایشان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و بصیرت و حضورمثال زدنی ملت سلحشور ایران اسلامی، در عرصه های دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

اقدام تعدادی از عوامل از خدا بی خبر، در حرمت شکنی عاشورا ی سال 88 ، یکی از این توطئه ها بود که با حضور میلیونی و بسیجی وار و خودجوش عاشورائیان زمان خنثی شد. حرکتی که ، حماسه ای بی نظیر، در طول سه دهه تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد و  بصیرت ، هوشیاری ، دشمن شناسی ، غیرت دینی و انقلابی و ایرانی این ملت را به رخ جهانیان کشید.

حماسه حضور 20 میلیونی در پیاده روی به سمت کربلا ، حضور چشمگیر در راهپیمائی ایام ا... ها ، استقبال از شهدای مدافع حرم و ...  ، سند افتخاری است که اقتدار و شهادت طلبی و عشق به اهل بیت (ع) و تعلق خاطر وفاداران حقیقی به نظام اسلامی و آمادگی شیعیان واقعی زمان و بسیجیان رهبر معظم انقلاب اسلامی را ، نه تنها به عوامل فتنه گر داخلی ، بلکه به تمامی نظام های چند چهره دنیا نشان داد و ثابت کرد، هر زمان که ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) اشاره نمایند، اثری از ابر قدرتها و جنایتکاران و دست نشانده های آنان نظیر : داعش ، گروهک های تکفیری و ... نخواهد ماند.

فتنه گران و منحرفان از خط ولایت ، « همانان که در ظاهر،حکم مسئولیتی از حضرت امام (ره) را در تصدی مسئولیت دارند ، اما در باطن ، خلاف جهت تفکر ایشان حرکت می کنند و حاضر نیستند حتی در کلام هم ، فتنه و فتنه گران را محکوم نمایند» ،  چه در داخل و چه در خارج از کشور بدانند، این ملت ، بارها و بارها ، با  بصیرت عاشورایی خود، در طوفان های سهمگین دسیسه های آنان ، پایداری کرده و با تمسک به اهل بیت(ع) و نهضت عاشورایی ، انقلاب اسلامی را به ساحل امن رسانده اند.

 

اینک ما فرهنگیان بسیجی با حضوری حماسی در راهپیمایی 9 دی ، بار دیگر ثابت می کنیم که ولایت فقیه خط قرمز ماست و تا زمانی افراد را در هر لباس و مقامی ، حمایت می کنیم و پای آنها می ایستیم که در عمل و نه در شعار، مطیع امر رهبر فرزانه انقلاب بوده  و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

 و یک صدا فریاد می زنیم ،      رهبرا ...     از تو به یک اشاره ، از ما به سر دویدن.

 

من ا... توفیق

سازمان بسیج فرهنگیان استان گلستان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.