شماره مطلب: 15684
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان در محکومیت توهین به امام (ره) و رهبری و شهدا در دانشگاه منابع طبیعی گرگان

نسخه مناسب چاپ

به نام خدا

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان در محکومیت توهین به امام (ره) و رهبری و شهدا در دانشگاه منابع طبیعی گرگان

متأسفانه اظهارات سراسر عبث و بی ادبانه برخی از سیلی خورده های از نظام اسلامی و دست پرورده های آنان که محیط مقدس دانشگاه و شخصیت دانشجو را لکه دار نموده اند، خون دلسوزان حقیقی انقلاب اسلامی و سربازان واقعی ولایت را به جوش آورده و قلب آنان را جریحه دار نموده است.

و در این میان سکوت معنی دار مسئولین مربوطه که خود را پیرو خط امام و رهبری می دانند و به برکت خون شهدا در این مسند نشسته اند. جای بس تأمل دارد.

چقدر زود فراموش کرده اند که امنیت و آسایش امروز ما مرهون جانفشانی دیروز این عزیزان در جبهه مبارزه با استکبار است که اکنون  چشم خود را به روی خیلی از این  ارزش ها بسته اند  و در مصاف با استکبار جهانی به دروازه خودی گل می زنند.

دانشجو و استادی که در این برهه حساس زمانی امام و رهبری را زیر سئوال می برد و هیچگونه شناختی از آرمان های شهدای مدافع حرم ندارند، چگونه می توانند نقّاد منصفی در مورد مسائل سیاسی کشور باشد. چگونه به خود اجازه می دهد و چگونه مسئولین به او میدان می دهند ، تا با استفاده از فضای ایجاد شده تحت عنوان تریبون آزاد اندیشی هر چه که در مغز مسخ شده خود می پروراند را به زبان آورد.

مسئله نفوذ که مدت هاست رهبر معظم انقلاب نسبت به آن هشدار می دهند ، به وضوح در مسائل اخیر گرگان قابل رؤیت است. مسائلی نظیر شیوع بد حجابی ، جمع آوری بیرق های عزاداری امام حسین ، تریبون آزاد دانشجویی و اخیرا ً هم مناظره عضو مسئله دار مجلس ششم ، نمونه بارز این مدعی است.

لذا ما فرهنگیان بسیجی ضمن محکوم کردن اقدامات این عناصر خود فروخته ، انتظار داریم مسئولین محترم استان خصوصاً حضرت آیت ا.. نورمفیدی که نماینده ولی فقیه در استان نیز می باشد، نسبت به این موضوع ، موضع خود را مشخص و برخورد صریح و قاطع با عوامل این فتنه را در دستور کار خود قرار دهند.

 

سازمان بسیج فرهنگیان استان گلستان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.