چهارشنبه, 11/18/1396 - 12:50 golestan-admincb

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن

سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به صدور بیانیه نمود:
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان سپاه نینوا استان گلستان به مناسبت یوم ا... 22 بهمن

 

((و نُریدُ اَن نَمُنَّ عَلَی الَذینَ استُضعِفوُا فِی الاَرض وَ نَجعَلَهُم اَئِمَّه وَ نَجعَلَهُمُ الوارِثین ))  (سوره قصص آیه 5)

 

حمد و سپاس بی‌پایان ،پروردگار قادر متعال را ،که در پرتو تعالیم نبی مکرم اسلام ،حضرت محمد(ص) و سایه‌سار شجره سبز و سربلند انقلاب اسلامی، ایستادگی و مقاومت ملت سرفراز ایران را ، به شمیم معطر تحقق وعده‌های الهی مبدل ساخت ،تا معنویت و دینداری، مشعل فروزان راه سربلندی و آزادی جهانیان گردد و حقیقت ناب انقلاب اسلامی و اندیشه‌های دینی و سیاسی حضرت‌امام خمینی(ره) ، درخشان‌تر از هر زمان دیگر، چونان حبل‌المتینی الهی، تمدن نوین اسلامی را به ملتمسلمان نوید دهد و ولایت فقیه ، زمینه‌ساز انسجام، اتحاد، استقامت، پیشرفت و سرافرازی ایران و هدایت جامعه بشری به قله‌های صلاح و سعادت و رستگاری گردد.

22بهمن 57 ، ( با وجود دسیسه های مختلف دشمنان اسلام و در رأس آنها آمریکای جنایتکار)،مبداء تحولاتی بنیادین در ایران اسلامی شد،که به لطف خدا، شاهد  پیشرفت در عرصه های مختلف اقتصادی، نظامی ، سیاسی ، فرهنگی ، پزشکی ،هسته ای و... بوده ایم و اکنون و در این برهه حساس زمانی ، بیش از پیش ، شاهد صدور انقلاب ملت ایران در جای جای این کره خاکی هستیم . واقعیتی که در دنیای امروز از آن بعنوان بیداری اسلامی یاد می شود و موجب مشتعل شدن شور انقلابی در میان ملل مظلوم و حق طلب و آزادیخواه گردیده و آنان را  بر آن داشته تا با الگو گرفتن از ملت غیور ایران اسلامی ، به این حقیقت ایمان بیاورند که خون بر شمشیر پیروز است و حزب ا... هم الغالبون .

امروز دیگر همگان بر این باور ایمان دارند که امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است و  این عصر را باید به نام او  و 22 بهمن را بعنوان مطلع فجر نامگذاری کرد.

اکنون به برکت انقلاب  اسلامی و با روشنگریهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، بیداری امت اسلامی وارد مرحله جدیدی شده که بروز آنرا در جای جای این کره خاکی و علی الخصوص در کشورهای مسلمان منطقه ، به راحتی می توان مشاهده کرد. تأثیر گذاری انقلاب اسلامی در معادلات جهانی همچنان پرقدرت ادامه دارد و می رود با تغییر و تحولات بنیادین در مطالبات جهانی ، بستر ساز تشکیل حکومت جهانی الله ، با ظهور حضرت بقیه الله ( ارواحنا له الفدا ) شود.

 

بسیج فرهنگیان استان گلستان ، ضمن تجدید میثاق با بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی ) ، با حضور در صحنه های  مختلف ، همچون گذشته در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و با حضور منسجم و  پر شور خود در راهپیمایی بزرگ 22  بهمن ، پر شور تر و آماده تر از سال های گذشته ، دست در دستان پر مهر مردم شریف ایران اسلامی گذاشته و امت حزب ا... را به حضور عالمانه و آگاهانه در صحنه فرا می خواند و به وفاداری خود به منویات اسلام عزیز و آرمان های انقلاب اسلامی ، حضرت امام و مقام معظم رهبری تأکید می ورزد .و مواضع خود را در این شرایط خطیر و الهام‌بخش به جهانیان اعلام می‌دارد:

 

1- تنها راه عبور پیروز مندانه از چالش ها ومشکلات فرا روی کشور ، بویژه فیلمنامه هایخصومت ورزی و کینه توزی دشمنان و در رأس آن شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار را ،تمسک به ولایت مطلقه فقیه و اطاعت از رهنمود های خردمندانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب دانسته و هرگونه تلاش و اقدامی که بخواهد اصل ولایت فقیه را نشانه رود را شدیداً سرکوب می کنیم .

 

2ـ در راهپیمایی امسال قوی تر و پر شور تر از گذشته حضور یافته و بر عهد و پیمان خود تا پای جان ایستاده ایم و برگ برگ زندگی خود را ، به حیات طیبه آن روح فرزانه پیوند زده  و یادگار مقدسش، (انقلاب اسلامی) را ،پاسدارانی جان بر کف و بصیر خواهیم بود .

 

3 ـ همچنان بر عهد خود با ولي فقيه زمان، حضرت آيت‌الله العظمي الامام خامنه‌اي(مد ظله العالی)استوار مانده و تبعيت از اين عنايت الهي را تكليف شرعي، ‌ملي و قانوني خود مي‌دانيم.

 

4 - حفظ وحدت را وظیفه همه مسئولین کشور دانسته و هرگونه تلاش از سوی هر شخص و جریانی برای مخدوش کردن اتحاد و انسجام ملی و بر هم زدن آرامش عمومی کشور و انجام بد اخلاقی و کشاندن اختلاف‌ها به میان مردم را بازی در زمین و پازل دشمن تلقی نموده و آن را حرکتی خلاف وصایای بنیانگذار جمهوری اسلامی و اقدامی در مسیر خدمت به بیگانگان و خیانت به کشور و انقلاب و نظام می‌دانیم.

من ا... توفیق

سازمان بسیج فرهنگیان سپاه نینوا استان گلستان

بهمن 1396 

برچسب
مطالب مرتبط